Anasayfa Haberler

Haberler

Şehİrler Arası TAŞIMA

Başta büyük şehirler olmak üzere tüm illere yıllardır şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri veriyoruz. Ankara İzmir arası nakliyat, Ankara İstanbul arası nakliyat, Ankara Muğla arası nakliyat gibi tüm illere şehirler arası ev taşıma hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İstisnasız tüm illere, Erzurum nakliyat, Erzincan nakliyat, Ağrı nakliyat, Diyarbakır nakliyat ve diğer tüm talepleriniz için firmamızı hemen arayabilirsiniz.

şehirler arası

 

Devamını oku...

Evden Eve Nakliyat - Taşımanın Tek Adresi

Image and video hosting by TinyPicAnkara evden eve nakliyat sektöründe en seçkin firma olarak sizlere en kaliteli ev taşıma hizmetini en uygun rakamlarla ile sunmak için kurulduk. Ankara nakliyat firması olarak evden eve nakliye sektöründe oluşan sorunlara el atabilmek ve bu sorunlar yaşayan taşıtıcı kişilerin mağduriyetini sonlandırmak için Ankara evden eve nakliyat sektörüne giriş yaptık. Ankara ev taşıma firmaları arasında çok farklı kalitede çalışan firmalar olduğunu araştıran firmamız bu işi en iyi şekilde yapabilmek için özel ekipler kurarak çalışma yapmışdır. Çalışmalarını ve deneyimleri birleştiren Sabır Nakliyat Ankara firmamız müşterilerinden gelen önerileri de birleştirerek ev taşımada çığır açaçak yeni taşıma sistemlerini geliştirmiştir.

Ankara'da ofis büro taşıma işlerinizde size ambalajlı, sigortalı, marangozlu ve asansörlü nakliye hizmetini kaliteli ve ekonomik olarak uygun rakamlar ile sunan Ankara'nın seçkin ofis büro taşıma şirketi olan firmamız ile yaptırın sorunsuz taşının.
Ankara ofis taşıma büro taşıma şirketleri arasında en seçkin profile sahip olan güvenilir ve profosyonel taşıma ile Ankara'da ismini duyuran firmamız, sizlerin tüm ofis ve büro taşıma işlerinizi uzman kadrolarıyla kaliteli şekilde yapar

samanyolu nakliye

Evden eve taşıma işlerinde size sıfır sorunla kaliteli evden eve taşıma hizmeti sunabilmek için Sabır Nakliyat Ankara profosyonel kadroları ile 7/24 kesintisiz olarak çalışmaktadır. Ankara Sabir Nakliyat olarak bizim temel amacımız ev taşımayı artık profosyonellik ilkeleri doğrultsunda tüm firmalarında bakmasıdır. Ekip olarak çalışmalarımızın büyük kısmı size en kaliteli ev taşıma hizmetini nasıl en uygun rakamlar ile ekonomik şekilde sunmakdır.

samanyolu nakliyat

Ankara evden eve nakliye ve şehirler arası evden eve nakliyat işleriniz son teknoloji sistemler ile kaliteli şekilde yapılır. Ev taşıma işleriniz için kullanılan ambalajlama malzemeleri yurt dışından ithal özel korunaklı ve hijyenik malzemeden oluşmaktadır. Ev taşıma işlerinizde, şehiriçi ve şehirlerarası taşımalarınız için her boyuta ve tonaja uygun geniş araç filomuz ile hizmet sunmaktadayız. Size hizmet veren ekibimiz kendi bünyemizde yetişmiş güvenilir, porofosyonel ve güleryüzlü kişilerden oluşur. Sabır Nakliye Ankara hizmetlerinden yararlanmak için hemen firmamızı arayabilirsiniz. Ankara'nın tüm bölgelerine yıllardır ev taşıma hizmeti veren firmamız, Pursaklar nakliyat, Mamak nakliyat, Eryaman nakliyat, Batıkent nakliyat, Çayyolu nakliyat, Keçiören nakliyat gibi taleplerinizi karşılayacaktır. Ankara evden eve nakliye hizmetleri yanısıra çeyiz taşıma gibi işlemleri de gerçekleştirmekteyiz. Sabır Evden Eve Nakliyat Ankara geniş bir yelpazede taşıma hizmetleri vermektedir.

Samanyolu Nakliye

Asansörlü Taşıma

Asansörlü evden eve nakliyat işlerinizde, Ankara evden eve taşıma firması olarak Ankaradaki asansörlü ev taşıma firmalarından farklı kalitede sizlere, teknolojik şartlara uygun, son teknoloji asansör sistemleri ile sorunsuz asansörlü ev taşıma hizmeti sunar. Firmamız Ankara içerisinde tüm ev taşıma işlerinizde sizlere profosyonel ekibiyle asansörlü, marangozlu, sigortalı ve ambalajlı ev taşıma hizmeti vermektedir asansörlü nakliyat

Devamını oku...

Depolama

Ev eşyası depolama işlerinizde firmamız sizlere Ankarada güvenilir ve hijyenik depolarında kaliteli depolama hizmeti sunar.Ankarada ev eşyası ve ofis eşyası depolama konusunda lider olan tek fima olan Samanyolu ev eşyası depolama ve taşıma firması sizlere 7/24 kesintisiz olarak ev eşyası depolama hizmeti sunar.Ankaranın en iyi ev eşyası depolama şirketleri arasında lider olan firmamız, Ankaradaki tüm ev eşyası ve büro eşyası taşıma işlerinizde sizlere hizmet sunar.
Ev eşyalarınız ve ofis büro eşyalarınız firmamızın güvenilir ve hijyenik depolarında sizin istediğiniz tarihe kadar muhafaza edilir..Firmamız depolarında eşyalarınızı istediğiniz zaman çıkarabilirsiniz.Firmamızı bu konu hakkında depodan çıkış tarihini önceden bildirerek yapabilirsiniz.
Evden eve depolam işlerinde firmamız evinizde bulunan tüm beyaz eşya, mobilyalar ve kaba eşyaları patpat ambalaj ile sarar.Evde bulunan ufak ve kırılacak eşyaları ise paketler ve kolilemesini yapar.Depolanacak olan ev eşyası komple sarılır ve paketlenir.Depoya açık eşya girmesine izin vermez.
Ofis ve büro depolarında firmamız ofis içinde bulunan tüm mobilya ve kaba eşyaları hijyenik şekilde patpat ambalajlar ile sarar.Ufak ve kırılacak eşyalarınızıda koliler.Sizlerin ofis ve bürolarınızda olan  tüm eşyaları ambaljlı şekilde deposuna alır.
Ev eşyası veya ofis eşyası depolamalarında depo ücreti aylık olarak hesaplanır.Ev veya ofis eşyası depolandıkdan sonra ücret aylık olarak belirtilen hesaplara veya şirketimize gelerek nakit olarak yapılır.Firmamıza 3 ay içerinde depo kirası yatırılması lazım.Yatırılmamış ise sebebi firmamıza bildirilmesi gerekir.Firmamız depolama yapan herkesin ödemelerini düzenli olarak yapmalarını önerir.Bunun sebebi kira bedellerinin üst üste binerek size yüksek maliyet yapmamasıdır.